(1 رای) 3

وب سایت شما بازتاب عمومی از تصویر شرکت شما است. یک وب سایت ضعیف که دارای خطاهای زیاد ، پیوندهای شکسته ، صفحه های مرده و اطلاعات منسوخ شده است ، تصویری نامناسب از شرکت را نشان می دهد و می تواند باعث شود که تجارت شما به مرور زمان کاهش یابد. یک وب سایت بایستی مرتباً از لحاظ ظاهر و کارکرد صحیح و بروز بودن بررسی شود تا با تصویر شرکت شما مطابقت داشته باشد. پیوندهای شکسته ، دستور زبان ضعیف و اشتباهات املایی را در سریعترین زمان ممکن بررسی کرده و برطرف کنید - ترجیحاً قبل از اینکه مشتری آنها را به توجه شما برساند.


اکثر وب سایت ها بدلیل عدم پشتیبانی سایت مناسب از طرف طراح وب و یا قطع ارتباط با وی در موارد مختلفی با مشکلاتی مواجه می شوند و صاحبان این وب سایت ها قادر به اعمال هیچگونه تغییراتی در وب سایت نیستند ، که همین مشکلات باعث اختلال جدی در عملکرد وب سایتشان می گردد . در صورتیکه وب سایت شما در زمینه فعالیت شغلی ، کسب و کار اینترنتی و تجارت الکترونیک باشد ، با اختلال در عملکرد وب سایت ، خسارات جبران ناپذیری متوجه شما خواهد شد.

سایت چی با تجربه چندین ساله در حوزه وب اقدام به ارائه خدمات برجسته ای در زمینه تعمیر سایت نموده است ، که این خدمات همواره در دسترس بوده و با صرف کمترین هزینه مشکلات موجود وب سایت ها را مرتفع می سازد .  

در ادامه مسائل متداولی که وب سایت ها را دچار مشکل می کنند و یا مواردی که نیاز به تغییراتی در وب سایت دارند ، ارائه شده است :

امنیت سایت : حملات هکری و نفوذ به سرور
کد نویسی وب سایت : اختلال در کد نویسی وب سایت بدلایل مختلف
قالب سایت : طراحی مجدد قالب ، افزودن بخش هایی به قالب از جمله اسلاید ، ماژول و ...
گرافیک سایت : طراحی مجدد گرافیک وب سایت ، طراحی المان های گرافیکی از جمله بنر ، آیکون و ...
کنترل پنل و مدیریت سرور : اعمال تنظیمات مورد نیاز
فرم ها : اصلاح و یا طراحی هرگونه فرم مورد نیاز برای سایت مانند فرم استخدام ، نیاز سنجی ، نظر سنجی و ...
برنامه نویسی اختصاصی : طراحی و افزودن قسمت های مختلف به وب سایت که نیاز به برنامه نویسی اختصاصی دارند.
علاوه بر موارد یاد شده هر گونه مشکلی یا درخواست تغییری در وب سایت خود را به سایت چی بسپارید.
سایت چی می کوشد با ساده ترین و سریع ترین روش با مشتریان خود در ارتباط بوده و هرگونه در خواست آنها را در اسرع وقت برآورده سازد.

    
ارسال نظرات
time:0.3067991733551 memory usage:11.5 mb