(0 رای) 0

آنالیز سایت یکی از خدمات منحصربفرد سایت چی است که محبوبیت خاصی در نزد صاحبان وب سایت ها کسب کرده است.
سایت چی وب سایت شما از جوانب فنی مختلفی از دیدگاه یک متخصص بررسی می کند و نتایج ارزشمند این بررسی را  در قالب راهکار و مشاوره اختصاصی در اختیارتان قرار می دهد که می تواند تحول چشمگیری در کارکرد وب سایت و کسب و کار اینترنتی شما ایجاد نماید.
آنالیز فنی وب سایت شامل بررسی تخصصی قسمت های مختلف وب سایت از جمله وضعیت امنیتی وب و سرور ، بررسی کد نویسی وب سایت ، محتوای وب سایت ، منو ها ، تگ ها ، ماژول ها و از همه مهمتر بررسی تطابق وب سایت با اهداف مورد نظر می باشد .

در ادامه توضیحات بیشتری در زمینه ی تطابق وب سایت با اهداف آن ارئه شده است :
هر وب سایت در زمان طراحی با اهداف مشخصی راه اندازی میگردد مانند وب سایت اطلاع رسانی اشخاص، وب سایت شرکت ها، وب سایت فروشگاهی و ... مطمئنا هر یک از این سایت ها اهداف ، کارکرد ها و تفاوت های خاصی دارند به عنوان مثال کارکرد و انتظار از یک وب سایت کسب و کار اینترنتی بسیار متفاوت از یک وب سایت اطلاع رسانی شخصی خواهد بود.
در مورد وب سایت هایی با اهداف تجاری مانند فروشگاه ها، کسب و کار های اینترنتی و تجارت الکترونیک این موضوع اهمیت بیشتری پیدا میکند ، بطور روشن باید عنوان کرد که صرفا راه اندازی و داشتن یک وب سایت دلیلی بر موفقیت شما در اهداف تجاریتان در اینترنت نخواهد بود و  باید عوامل مختلفی را در خصوص موفقیت یک کسب و کار تجاری در فضای وب و اینترنت مد نظر داشت.
سایت چی با آنالیز فنی وب سایت ، همراه با شما گام مهمی در موفقیت وب سایت و کسب و کار اینترنتی تان بر میدارد.

    
ارسال نظرات

تعمیر وب سایت پشتیبانی وب سایت بهینه سازی وب سایت برنامه نویسی تخصصی

time:0.29830288887024 memory usage:11.5 mb