(0 رای) 0

صرف نظر از اندازه ، حفظ  و نگهداری وب سایت برای هر کسب و کاری بسیار مهم است. وب سایت شما یک پنجره جهانی در تجارت شما است و می تواند بر ارزش محصول یا خدمات شما تأثیر بگذارد.
یک وب سایت خوب مشتریان جدید را جذب می کند و سطح علاقه مشتریان موجود را حفظ می کند . همه مشاغل برای جذب و حفظ مشتری ، حفظ رتبه بندی موتورهای جستجو و ارائه اطلاعات ، محصولات و خدمات جدید ، به نگهداری منظم وب سایت نیاز دارند.
نگهداری وب سایت ، برای حفظ ارزش وب سایت در طول زمان مورد نیاز است.


برخی از خدمات مربوط به نگهداری وب سایت ، موارد زیر را شامل می شوند :
-    بروز رسانی های منظم
-    پشتیبانی فنی
-    -اسکریپت نویسی .net  ،  php  و Asp
-    نگهداری وردپرس – تعمیر وردپرس
-    نگهداری جوملا – تعمیر جوملا
-    نگهداری مجنتو – تعمیر مجنتو
-    گزارشات گوگل آنالاتیک
-    و ...


پشتیبانی  و نگهداری سایت بخش مهمی از خدمات طراحی سایت و سیستم های تحت وب است که متاسفانه اکثرا مورد بی توجهی یا کم توجهی از طرف شرکت های طراحی سایت و سیستم های تحت وب و البته صاحبان وب سایت ها قرار می گیرد که این امر باعث بوجود آمدن مشکلات متعددی از جمله از دسترس خارج شدن وب سایت ، نداشتن فایل های پشتیبان ، بروز نبودن وب سایت و عدم امکان توسعه وب سایت می گردد.
سایت چی با تیمی متخصص و با تجربه در زمینه ی خدمات تحت وب آماده ارائه خدمات ویژه ای در زمینه پشتیبانی و نگهداری وب به صاحبان وب سایت ها و سیستم های تحت وب می باشد .
سازمان های دولتی و غیر دولتی ،  شرکت های برنامه نویسی و همکاران محترم فعال در زمینه ی خدمات تحت وب می توانند پشتیبانی و نگهداری سیستم های تحت وب و یا وب سایت های خود را به سایت چی بسپارند .

    
ارسال نظرات

تعمیر وب سایت پشتیبانی وب سایت بهینه سازی وب سایت برنامه نویسی تخصصی

time:0.24734592437744 memory usage:11.5 mb