راهنمایی :

متن زیر راهنمایی برای استفاده صحیح و آسان از پرتال سایت چی می باشد تا کاربران عزیز جهت استفاده از خدمات سایت چی با مشکلی مواجه نشوند و از روند آن اطلاع داشته باشند :
1 -    هر کاربر می تواند جهت استفاده از خدمات سایت چی ، از طریق منوی عضویت و تکمیل اطلاعات مورد نیاز در فرم ، عضو سایت چی شود و پنل کاربری ویژه خود را داشته باشد .
2 -    کارابران عضو می توانند پس از ورود به پنل کاربری خود  ، با ستفاده از منوی درج تیکت پشتیبانی ، مشکلات و خطاهای بوجود آمده در وب سایت یا سیستم تحت وب مورد نظر خود را  ارسال نمایند .
3 -    در این مرحله ، مبلغی جهت بررسی خطای اعلام شده ، دریافت می گردد .
4 -    پس از بررسی خطای اعلام شده و تشخصیص اینکه خطا قابل برطرف سازی می باشد ، فاکتور مربوطه صادر خواهد شد.
5 -    کاربر می تواند مبلغ فاکتور را بصورت آنلاین از طریق پنل کاربری خود پرداخت نماید و یا مبلغ مذکور را به حساب اعلام شده از طرف سایت چی واریز و یا کارت به کارت نماید .
6 -    خطای مربوطه پس از بررسی در سریعترین زمان ممکن رفع خواهد شد که البته این زمان بستگی به نوع خطا و مدت زمان مورد نیاز برای رفع آن دارد .( 1 الی 7 روز کاری)


مقررات :

1 -    لازم به توضیح است که خدمات سایت چی بصورت خدماتی و براساس فاکتور صادر شده صورت می پذیرد و هیچ یک از خدمات بصورت قراردادی نمی باشند مگر اینکه خدمات درخواستی سفارشی و بلند مدت باشند .
2 -    فاکتور های صادر شده بصورت فایل پی دی اف در اختیار کاربران عزیز قرار می گیرد که این فاکتورها به منزله ی فاکتور رسمی بوده و فاکتور کاغذی ارسال نخواهد شد .
3 -    مبلغ اولیه ، صرفا جهت بررسی اولیه خطای اعلام شده می باشد  و درصورت اینکه پس از بررسی خطا ، نظر کارشناس مربوطه براین باشد که خطا قابل رفع نمی باشد و یا راهکارهای دیگری ارائه دهد که بهتر و کم هزینه تر از رفع خطا باشد ،  مبلغ مربوطه قابل استرداد نخواهد بود .
4 -    هر فاکتور صادر شده ، صرفا جهت رفع خطای اعلام شده می باشد .در صورت بروز و یا اعلام مشکلات بعدی ، فاکتور جداگانه ای صادر خواهد شد .
5 -    فاکتورهای صادر شده دارای تاریخ انقضا می باشند که در صورت عدم پرداخت در مهلت معین ، بایستی درخواست صدور فاکتور جدید شود . ( در صورت وجود نوسات در بازار ممکن است فاکتور جدید با افزایش مبلغ صادر شود .)
6 -    سایت چی صرفا مسئولیت بررسی و  رفع خطاهای اعلام شده از طرف کاربران را بر عهده دارد .
7 -    مسئولیت پشتیبانی وب سایت و یا سیستم های تحت وبی که توسط سایت چی رفع خطا شده است ، بر عهده ی سایت چی نمی باشد ، مگر اینکه کاربر درخواست خدمات سفارشی و بلند مدت و پشتیبانی را بصورت قراردادی داشته باشد .
8 -    مسئولیت بک آپ گیری از سیستم های تحت وب بر عهده ی سایت چی نمی باشد .

اشتراک گذاری :    

تعمیر وب سایت پشتیبانی وب سایت بهینه سازی وب سایت برنامه نویسی تخصصی

time:1.5000069141388 memory usage:8.25 mb