(0 رای) 0

برنامه نویسی تخصصی در ارتباط با درخواست های مشتریان و پس از بررسی های فنی و نیازسنجی های اولیه در جهت رفع نیاز های مشتریان در راستای اهداف تحت وب آن ها انجام می پذیرد ، در  ادامه به برخی از مواردی که نیازمند برنامه نویسی تخصصی می باشد اشاره می شود.

طراحی و پیاده سازی اختصاصی اتوماسیون های تحت وب
امروزه استفاده از اتوماسیون های تحت وب توسط سازمان های دولتی ، شرکت ها و نهاد های خصوصی برای سهولت و دقت در اجرای امور مختلف گسترش یافته است ، جهت طراحی و پیاده سازی سیستم های تحت وب اختصاصی ، اجرای نیاز سنجی فنی ، اهمیت بسیاری دارد تا سیستم فوق به صورت اختصاصی برای پاسخگویی به نیاز های آن مجموعه پیاده سازی گردد.

سفارشی سازی سیستم های مدیریت محتوا
در مواردی که صاحبان وب سایت ها مایل به استفاده از سیستم های مدیریت محتوای متن باز ، همچون جوملا ، وردپرس و .... نیستند و یا اینکه سیستم های موجود ، پاسخگوی نیاز آن ها نیست ، با بررسی های فنی و نیاز سنجی به عمل آمده نسب به سیستم مورد نظر مشتریان ، راهکارهای مناسبی جهت سفارشی سازی سیستم مدیریت محتوا توسط سایت چی ارائه و  با برنامه نویسی اختصاصی ، اجرا می گردد.

طراحی اختصاصی ماژول و کامپوننت سیستم های مدیریت محتوا
در برخی از موارد ، کاربران سیستم های مدیریت محتوا همچون جوملا ، وردپرس و دیگر سیستم ها ، با توجه به نیازهایشان  در راستای کسب و کار اینترنتی و یا اهداف وب سایت  ، انتظارات متفاوتی از سیستم های مدیریت محتوای دارند که با استفاده از ماژول ها و کامپوننت های موجود رفع نمی گردد در این صورت است که نیاز به برنامه نویسی تخصصی برای طراحی ماژول یا کامپوننت اختصاصی می باشد که بتواند به خوبی پاسخ گوی انتظارات کاربران باشد .

    
ارسال نظرات

تعمیر وب سایت پشتیبانی وب سایت بهینه سازی وب سایت برنامه نویسی تخصصی

time:0.2565131187439 memory usage:11 mb